Menu

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

طراحی وب - طراحی حرفه ای وب سایت

طراحی وب سایت با رعایت اصول موتورهای جستجو و بهترین آنالیز از کلمات کلیدی و رقبای تجاری شما تاثیر بسزایی در شناساندن نام تجاری، محصولات و سرویس های شما دارد. طراحی سایت مناسب می تواند تجارتی کوچک را بزرگ جلوه داده و نظر مشتری را جلب نموده و در نهایت وی را به خرید از شما ترغیب نماید.
توجه داشته باشید که یک وب سایت ضعیف و غیر حرفه ای می تواند خسارات زیادی را به شما وارد نماید.
شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط طراح سایت شما طراحی شده است. وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط 3 ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

اهداف وبسایت:

هدف شما از داشتن وب سایت
بررسی مخاطبان شما
بررسی خدمات شما
بررسی خواسته های مخاطبان شما
بررسی رقبای شما


محتوای وب سایت:
محتوا و مطالب درون وب سایت شما مهمترین قسمت وب سایت شما را تشکیل میدهند.
ارائه اطلاعات علمی ، ساده ، گویا و همراه با استفاده از نگارش مناسب در ارتباط با نوع فعالیت و محصولات و یا خدمات شما می تواند تمامی نیازهای مخاطبان رابر طرف نماید و انها را در استفاده از خدمات و یا محصولات شما متقاعد کند.

نمایه سایت:
یکی از مهمترین و کلیدی ترین نکات در یک وب سایت گرافیک وب سایت است.
خلاقیت همراه با سادگی می تواند فضایی بسیار زیبا و کارآمد در وب سایت شما ایجاد کند.در این راه انتخاب رنگها و طرح های مناسب با فضای کاری شما بسیار تعیین کننده است.
ما با توجه به نیاز شما و مخاطبان شما گرافیکی استاندارد و به دور از تعصب ارائه خواهیم کرد.

مدیریت وب سایت:
برای مدیریت ( بروزرسانی ، ویرایش و … ) اجزاء و مطالب وب سایت در اختیار شما قرار میگیرد. سادگی در نحوه استفاده ، امکانات و امنیت از نکات مهم در مدیریت وب سایت هستند.
گروه طراحان تیبا سرور با توجه به امکانات سایت شما محیط مدیریتی کاملا پویا و اختصاصی فراهم خواهد آورد.

ما توانایی طراحی و پیاده سازی وب سایت های اداری ، شرکتی ، شخصی ، فروشگاهای ، معرفی ، فروشگاهی و ... را با بالاترین استاندارد ممکن را داریم

وب سایت

Go to top