Menu

بهینه سازی سایت ( سئو )

بهینه سازی سایت ( سئو )

 

بهینه سازی سایت (سئو) - SEO

 

بهینه سازی سایت (سئو) برای رقابت و ارزیابی بازار فروش اینترنتی،
لازمه تجارت الکترونیک و سرمایه گذاری برای تامین بازار فروش و کسب درآمد بالا است.

برای بدست آوردن بازار فروش ایده آل در اینترنت، بهینه سازی سایت امری ضروریست.
بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یک اصل مهم برای رسیدن به یک وب سایت کار آمد است که درآمد بالا از طریق فروش اینترنتی را تضمین می کند.
با انجام پروسه سئو افزایش ترافیک سایت از طریق بازدید کاربران واقعی سایت بالا می رود و باعث رونق کسب و کار و معرفی خدمات تجارت الکترونیک در بستر اینترنت می شود.باشد. یک وب سایت بدون بازدیدکننده همانند کارت ویزیت یا کاتالوگی است که در گوشه ای خاک می خورد!

اگر به دنبال تجارتی موفق, ایجاد کسب و کار پر رونق آنلاین, معرفی و اطلاع رسانی هر چه بهتر خود, خدمات و یا محصولات هستید, بایستی وب سایتی پر بازدید داشته باشید. طراحان حرفه ای وب به خوبی می دانند تنها داشتن وب سایتی شکیل و زیبا رمز موفقیت نیست, بلکه رمز موفقیت در تجارت آنلاین کشاندن بیننده به وب سایت می باشد. نباید فراموش کرد کاربران اینترنتی به دنبال اطلاعات مورد نیاز و اهداف خودشان در وب هستند و خود را مسئول نمی دانند که حتما از وب سایت شما بازدید کنند!
امروز اولین انتخاب هر کاربر اینترنتی در رسیدن به اهدافش در حوزه وب و اینترنت, استفاده از موتورهای جستجوگر می باشد, چرا که غالبا توسط این ابزار به آنچه درنظر دارند دست پیدا می کنند.

آشنایی با برخی از خدمات بهینه سازی سایت پارس فام:

√ تهیه محتوای سایت بر اساس متون تخصصی و مناسب سازی حجم عناصر سمعی و بصری
√ ایجاد پایگاه های اطلاع رسانی و دسترسی به محتوا سایت از طریق شبکه های اجتماعی
√ اصلاح ساختار سایت در صورت نیاز و استاندارد سازی مطابق دستورات کنسرسیوم جهانی وب
√ افزایش بازدید کنندگان واقعی سایت با تکنیک های نوین سئو
√ ایجاد ترافیک پایدار از طریق بکارگیری علوم بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
√ تبلیغات در سایت های پر بیننده و محبوب ایرانی و خارجی
√ تبادل لینک با وب سایت های دارای رنکینگ بالا
√ درج لینک و شرح فعالیت سایت در دایرکتوریهای مطرح جهان

 بهینه سازی سایت (سئو )

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بارزترین روش در رقابت اینترنتی و یکی از مهمترین اهداف گروه سئو پارس فام ارائه خدمات حرفه ای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در ابتدا برای سایت های ایرانی جهت رقابت و ارتقاء سطح کیفی و کارآمد سازی وب سایت در عرصه تجارت الکترونیک می باشد.

پدید آورندگان سایت پارس فام به پشتوانه سالها تجربه در زمینه خدمات تخصصی سئو و تجارت الکترونیک با اتکا به نیروهای متخصص، آنالیزورهای بین المللی بازاریابی الکترونیک در ایران و حتی کارشناسان خارج از کشور، آماده پاسخگویی و پشتیبانی 24 ساعته به سوالات و مشکلات شما عزیزان می باشند.
تعریف بهینه سازی وب سایت

سئو فرایندی است متشکل از چندین تکنیک تخصصی (در بخش های جداگانه علوم ساختاری و شبکه در وب مطابق الگوریتم و رفتارهای دلخواه موتورهای جستجوگر محتوا خوان) که بعد از اعمال صحیح در وب سایت، رتبه وب سایت را در موتورهای جستجو بالا می برد و آدرس سایت بهینه سازی شده در نتیجه نخست فهرست موتورهای جستجو مشاهده شده و مورد توجه خیل وسیعی از کاربران اینترنتی قرار گیرد.

لزوم بهینه سازی سایت

تثبیت جایگاه وب سایت در فهرست نخست موتورهای جستجو لزوم بهینه سازی وب سایت برای ورود به عرصه تجارت الکترونیک است. به یاد داشته باشیم با اینکه هیچ چیز در دنیا ثبات ندارد اما با تلاش متخصصان و آنالیزورهای خدمات سئو سایت پارس فام میتوان به جایگاه نسبتا قابل قبولی در فهرست صفحه اول و یا رتیه نخست نتیجه موتورهای جستجو دست یافت.

هزینه و تعرفه بهینه سازی سایت

سوالی است که به دفعات بسیار هم در سایت پارس فام هم در سایت های دیگر ارائه کننده خدمات سئو مطرح شده و تاکنون هم به عقیده نویسنده کمتر کاربری را می توان یافت که پاسخی قانع کننده دریافت کرده باشد. درست است چون: بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو مجموعه ای از اعمال متفاوت است برای هر سایت و حتی برای هر صفحه به صورت جداگانه محاسبه می شود. اما تلاش ما بر این عقیده استوار است که با مشتریان این درگاه صادقانه در تعامل باشیم و قیمت هایی که در بخش تعرفه سئو منتشر شده منصفانه و به دور از گران فروشی باشد.

مدت زمان بهینه سازی وب سایت

با توجه به زمان هایی که تا کنون در حین انجام پروژه های مختلف بهینه سازی برای موتورهای جستجو توسط تیم بهینه سازی پارس فام گزارش شده است به اطلاع می رسانیم، زمان بهینه سازی سایت در پروژهای سبک کمتر از یک ماه در حدود 25 روز و در بعضی موارد به دلیل سنگین بود حجم محتوا و تعداد زیاد صفحات وب سایت با تیم 4 نفره تا شش ماه یعنی 180 روز نیز به طول انجامیده است.

seo - بهینه سازی سایت

Go to top