Menu

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات شما در اینستاگرام

اینستاگرام با جمعیت فعالی بالغ بر ۳۰۰ میلیون نفر، بزرگترین جامعه اجتماعی و مناسب ترین ابزار روی موبایل و تلفن های همراه برای تبلیغات است. در این شبکه روزانه هفتاد میلیون عکس جدید توسط کاربران بارگذاری می شود و کاربران اینستاگرام روزانه ۲٫۵ میلیارد لایک  می زنند.

تبلیغ در اینستاگرام ، فرصتی بسیار مغتنم را برای عرضه خدمات و محصولات برندها و کسب و کارهایی که با عموم مردم سر و کار دارند فراهم کرده است.

 

به شما پیشنهاد می کنم قبل از تصمیم گیری " اهمیت تبلیغات در اینستاگرام چقدر است ؟ " را مطالعه کنید تا دید بهتری نسبت به اینستاگرام داشته باشید.

find us on instagram

تبلیغات در اینستاگرام بصورت حرفه ای و تخصصی از اواسط سال ۱۳۹۲ در ایران رواج پیدا کرد.
طبق تحقیقات انجام شده بر روی کاربران و مخاطبان اینستاگرام ، بیش از شصت درصد کاربران فعال اینستاگرام در ایران ، خانم ها هستند. بنابراین کسب و کارهایی که در زمینه “مد و پوشاک ، لوازم خانگی ، دکوراسیون منزل ، صنایع غذایی ، محصولات آرایشی و بهداشتی و کلیه خدماتی که این طیف از مخاطبان به آن علاقمند باشند”  فعالیت دارند، از امتیازات بیشتری نسبت به سایر اصناف برای فالو شدن در اینستاگرام برخوردارند.


 

اینستاگرام رسانه ای تصویر محور

است ، از این رو کسب و کارهایی که تصاویر و محتوای بهتر و جذابتری بهره برند شانس به مراتب بیشتری برای جلب نظر مخاطبان خواهند داشت. تولید محتوای غنی و تعاملی در کنار تبلیغات هدفمند در اینستاگرام ، شرایط را برای موفقیت شما فراهم خواهد کرد.

برای بهره مندی از امکانات اینستاگرام و تبلیغات هوشمندانه در اینستاگرام و باید. برنامه و استراتژی خاص و  هدفمند طراحی و اجرا نمود

شما به راحتی می توانید از تجربیات مشاورین تبلیغات پارس فام برای تبلیغات مجازی بهره مند شوید

 با تبلیغ در اینستاگرام :

 

  •     در هزینه های خود صرفه جویی کنید
  •     از مدیریت مشتریان خود لذت ببرید
  •     همواره با مشتریانتان در تماس باشید
  •     فروش محصولات خود را افزایش دهید


 چه روش هایی برای تبلیغ در اینستاگرام وجود دارد ؟

تبلیغات در اینستاگرام به روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام بازده و عملکرد خود را دارد

اولین روش : درج تبلیغات محصولات شما و کار (برند ) شما در پیج هایی پر بازدید است  .

دومین روش : جذب فالوور از سایت فروشگاهی شما با استفاده از مدیریت مشتریان میباشد .

سومین روش : افزایش فالوور تضمینی اینستاگرام است که به دلیل تضمینی بودن  و وجود قیمت از پیش تایین شده از بازده خوبی برخوردار بوده و مورد استقبال دارندگان فروشگاه های جهانی شده است .

 

افزایش فالوور در اینستاگرام

افزایش فالوور در اینستاگرام امروزه به یکی از شگردهای جذب مشتری در شبکه اجتماعی اینستاگرام تبدیل شده است. در مقالات معتبر بارها به تکنیکهای علمی و تجربی برای جذب هدفمند مخاطبان به صفحه هواداری اشاره شده است.

فالوور در اینستاگرام اصولا به فردی اطلاق می شود که به صفحه و مطالبی که شما منتشر می کنید علاقمند است. چنین کسی یا با شناخت قبلی از شما یا جستجوی خود یا با دعوت دیگران و دیدن تبلیغات در اینستاگرام جذب صفحه شما شده است.فالوورها هوادار صفحه شما در اینستاگرام هستند و به تصاویر، کالاها یا خدمات شما علاقمندند و واکنش نشان می دهند.


جذب فالوورهای تقلبی و خارجی عملا بی فایده بوده و فقط تعداد هواداران شما را بصورت کاذب بالا می برد. اگر مایل هستید بودجه خود را بدرستی هزینه کنید و مخاطب واقعی خود را در اینستاگرام بیابید، بهتر است ابتدا با یک مشاور  بازاریابی اینترنتی مشورت کنید.


 

 

مطالب دیگر

Menu
Go to top