Menu

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا

سایت شما محتوا دارد ؟ آیا محتوای سایت شما دقیقا مرتبط با خدمات و محصولات شما است ؟ محتوای شما چه ارزشی را برای بازدید کنندگان ایجاد می کند ؟ اینها سوالاتی است که بازاریابی محتوا پاسخ می دهد . دید هوشمندانه ارائه محتوا در بازاریابی محتوا باعث می شود تا مشتری را هوشمندانه به سمت محصول یا خدمات هدایت کنیم . بازاریابی محتوا هنر برقراری ارتباط با مشتریان حقیقی و بالقوه بدون امر فروش است. بازاریابی محتوا، یک بازاریابی بدون توقف است. در بازاریابی محتوا به جای عرضه تهاجمی محصولات یا خدمات، شما اطلاعات را به خریداران خود تحویل می‌دهید که آنها را هوشمندتر می‌کند. ماهیت این استراتژی محتوایی این باور است که اگر ما به عنوان یک کسب‌وکار، به خریداران اطلاعات نامتناقض، مداوم و ارزشمند تحویل دهیم، این خریداران در آخر با انجام خرید و وفاداری به ما پاداش خواهند داد. ترکیب فرآیند انجام فعالیت های دیجیتال مارکتینگ در نوامدیا امر بازاریابی محتوا را حرفه ای تر نموده است . نوامدیا آمادگی ایجاد چنین رویکردی را در فضای مجازی برای برند شما دارد.
رسانه خای اجتماعی
رسانه های اجتماعی

بی شک یکی از تاثیرگذارترین موضوعات بازاریابی الکترونیکی رسانه های اجتماعی مجازی هستند . با افزاریش تعداد شبکه اجتماعی و همچنین تخصصی شدن آنها ، بازاریابی الکترونیکی در این شبکه ها رویکرد تازه ای پیدا کرده است . نوامدیا با شناخت تخصصی شبکه های اجتماعی مختلف کمپین های متنوعی را در این رسانه ها اجرا می کند .
 
ایمیل مارکتینگ
ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یکی از روش هایی است که شما به صورت مستقیم اطلاعات خودتان را در قالب ایمیل به کاربران می دهید و آن ها را از خدمات و یا محصولات خود آگاه می سازید . ارسال ایمیل های تبلیغاتی تکنیک و روش های مناسبی را مطلبد تا ضمن اینکه ایمیل ها اسپم در نظر گرفته نشود تعامل مناسبی را با کاربر دریافت کننده برقرارکند . نوامدیا با دارا بودن بستر ایمیل مارکتینگ قوی و به روز امکان ایجاد چنین بستری را برای شما فرآهم نموده است .
 

بهینه سازی سایت

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر از عوامل مهم در دیجیتال مارکتینگ می باشد .امروزه موضوع سئو فقط وابسته به کلمات کلیدی سایت نیست و عوامل دیگری را هم پوشش می دهد . الگوریتم های جدید موتور های جستجو بهینه سازی سایت را تخصصی تر نموده اند ما ضمن تحقیق بر روی کلید واژه های سایت فعالیت هایی همچون تاثیرگذاری طراحی و بهبود محتوا و همچنین تحلیل محتوا و ارتباط آن با دیگر کمپین های دیجیتال مارکتینگ را بررسی خواهیم نمود تا نتیجه بهتری برای اثرگذاری در فضای وب داشته باشیم .
 
 

مطالب دیگر

Menu
Go to top